Wójt Gminy Lututów ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Podinspektor ds. płac i księgowości budżetowej

  Wójt Gminy Lututów

Oferowane stanowisko:
  Podinspektor ds. płac i księgowości budżetowej

Wymiar czasu:
  pełny etat

  sekretariat Urzędu Gminy, pokój Nr 7, ul. Klonowska 8, 98-360 Lututów

Wymagania:

1. Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  4. posiadanie nieposzlakowanej opinii,
  5. wykształcenie wyższe licencjat lub  magisterskie (o profilu administracja,  ekonomia),
  6. bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów: Płatnik, MS Office,
  7. Minimum 2-letni staż pracy w administracji publicznej.

2. Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość zagadnień z zakresu następujących ustaw: Kodeks pracy, kodeks postępowania administracyjnego, ustawa o pracownikach samorządowych, o samorządzie gminnym, ustawa o ubezpieczeniach społecznych, o finansach publicznych, o rachunkowości, o podatku dochodowym od osób fizycznych ,
  2. zdolności organizacyjne i umiejętności dobrej organizacji pracy
  3. znajomość języków obcych
  4. predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Sporządzanie list płac pracowników,
  2. Sporządzanie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
  3. Sporządzanie dokumentów stanowiących podstawę do wykonania przelewów składek do ZUS, zaliczek na PDOF oraz innych potrąceń z list płac,
  4. Sporządzanie zaświadczeń Rp – 7,
  5. Prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników,
  6. Rozliczanie refundacji wynagrodzenia i składek ZUS dla pracowników zatrudnionych w ramach robót publicznych i prac interwencyjnych,
  7. Sporządzanie deklaracji i przelewów miesięcznych wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
  8. Księgowanie dochodów i wydatków budżetowych,

Kandydaci zgłaszający się do konkursu  proszeni są o złożenie pisemnej oferty zawierającej następujące dokumenty:

  1. curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej – podpisane odręcznie;
  2. list motywacyjny – podpisany odręcznie;
  3. kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie;
  4. kopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie;
  5. oświadczenie o posiadanym obywatelstwie - podpisane odręcznie;
  6. oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych -  podpisane odręcznie;
  7. oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - podpisane odręcznie;
  8. w przypadku niepełnosprawności - kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność
  9. klauzula o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) - podpisana odręcznie.

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

1) wybrany kandydat zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę zawartej na czas określony, w dalszym etapie po  odbyciu służby przygotowawczej zakończonej pozytywnym wynikiem na czas nieokreślony.

2) wymiar czasu pracy – pełny etat,

3) praca od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500, środy w godz. od 800   do 1600.

4) miejsce wykonywania pracy: Urząd Gminy w Lututowie, ul. Klonowska 8, 98-360 Lututów, pierwsze piętro budynku,

5) stanowisko związane z pracą przy komputerze.

6) bezpośredni kontakt z klientami,

7) wyjazdy służbowe związane z czynnościami wykonywanymi na wskazanym stanowisku pracy.

» Pliki powiązane:

treść oferty

  dnia 25 lipiec 2016

  Piotr Matusiak dnia 25 lipiec 2016 godz. 15:07
  313 od 25 lipiec 2016 godz. 15:07  (średnio 0.1 odsłon/dobę)

Urząd Gminy Lututów